СМИ узнали, как «Киевтранспарксервис» нажился на продаже парковок
СМИ узнали, как «Киевтранспарксервис» нажился на продаже парковок
Читать
Сколько белорусов прошли через войну на Донбассе? Расследование
Сколько белорусов прошли через войну на Донбассе? Расследование
Читать
Загородная резиденция у залива в США. ФОТО
Загородная резиденция у залива в США. ФОТО
Читать
Image Alternative text

Казус Безлепкина: вороватый чиновник с ОПГ Енакиевских проиграл суд!

Колишній директор департаменту ЖКГ Валерій Безлепкин програв апеляцію проти мера Запоріжжя Володимира Буряка, який у січні звільнив чиновника. Відповідне рішення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду виклала на своїй сторінці в “Фейсбуці” прес-секретар міського голови Ольга Мішок, передає портал Depo.Запоріжжя.

У позовній заяві Безлепкин вимагав запропонувати йому посаду, рівноцінну займаної - не нижче директора департаменту. Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя відхилив позов Безлепкина, а Апеляційний суд залишив це рішення без змін. Таким чином Валерій Безлепкін чи не вперше не зміг відновитися на посаді за рішенням суду. Хоча в нього ще залишається можливість оскаржити рішення в касаційній інстанції.

Казус Безлепкіна: одіозний чиновник Григорішина програв ахметівським у Запоріжжі - фото 1

Нагадаємо, Валерія Безлепкіна призначив на посаду директора департаменту ЖКГ у січні 2014 року тодішній мер Олександр Сін, але звільнити його, незважаючи на бажання, не зміг: адже Безлепкин кілька місяців поспіль перебував на лікарняних і у відпустках. Подібну тактику Валерій Безлепкін вживав і раніше – на посадах в Запоріжобленерго, Харькообленерго і “Луганському енергетичному об'єднанні”, управлінні промисловості Луганської ОДА. Як тільки виникала загроза звільнення, він екстрено йшов на лікарняний на 1-4 місяці, потім судився з роботодавцем, поновлювався на посаді з якої-небудь дрібної формальної причини, а потім його знову звільняли. Але при цьому Безлепкин ще й примудрявся відсудити у свого роботодавця суму своєї зарплатні за весь період його “лікарняних“ і “вимушених прогулів“ плюс моральний збиток. Як правило, кожна така операція, як повідомляли ЗМІ, приносила Безлепкіну не менше 70 тисяч гривень.

Нагадаємо також, що всі енергетичні об’єднання, в яких працював Безлепкін, входили у той час у сферу впливу російського олігарха з запорізьким корінням Костянтина Григоришина.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв що, Генеральна прокуратура відкрила провадження на запорізького мера Володимира Буряка через звільнення Валерія Безлепкіна з посади директора департаменту ЖКГ.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя