Третьяков, Загорий, Ложкин и гонконгский “фунт” Фогго
Третьяков, Загорий, Ложкин и гонконгский “фунт” Фогго
Читать
Италия — Португалия: прогноз Егорушки Титова
Италия — Португалия: прогноз Егорушки Титова
Читать
Разврат олигарха Кенеса Ракишева
Разврат олигарха Кенеса Ракишева
Читать
Image Alternative text

На Вінниччині відкрили нову місцеву пожежну команду (Фото)8 листопада відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди на території Кунківської об’єднаної територіальної громади, що знаходиться на території Гайсинського району.

Під час свого звернення до жителів об’єднаної територіальної громади головний рятувальник області Руслан Шевчук акцентував увагу присутніх на тому, що гарантування безпеки громадян є одним із найважливіших завдань держави і органів влади. Тому створення місцевого підрозділу пожежної охорони, безпосередньо в територіальній громаді, безумовно вплине на захищеність її жителів. Сільські вогнеборці, забезпечені необхідною пожежною технікою і обладнанням, вже заступили на чергування.

За активну життєву позицію та підтримку даного проекту голові Кунківської ОТГ Василеві Безбаху керівник ГУ ДСНС вручив відомчу відзнаку «За заслуги».

Голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий зазначив, що ця подія стала неабияким досягненням і для районної влади, і для рятувальників, і для громади, які доклали чимало спільних зусиль для реалізації проекту.

Створення місцевої пожежної команди значно покращить оперативність реагування на пожежі та інші можливі надзвичайні ситуації на території Кунківської об’єднаної територіальної громади. Адже у зону відповідальності МПК входить 11 населених пунктів, у яких проживає близько 4,5 тисяч мешканців.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Джерело: ГУ ДСНС України у Вінницькій області
Джерело статті: “http://vinbazar.com/news/suspilstvo/na-vinnichchini-vidkrili-novu-mistsievu-pojejnu-komandu-foto”