Ученые развенчали один из главных мифов Стоунхенджа
Ученые развенчали один из главных мифов Стоунхенджа
Читать
В парламентском комитете приняли к сведению отчет Наблюдательного совета ОТРК
В парламентском комитете приняли к сведению отчет Наблюдательного совета ОТРК
Читать
Что происходит с морским рынком труда в Украине
Что происходит с морским рынком труда в Украине
Читать
Image Alternative text

Гончарук запропонував Зеленському подати законопроєкт для зниження тарифу на опалення на 80–130 грн

Гончарук заявив, що законопроєкт дасть змогу знизити тариф на опалення на 80 130 грн

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на нараді запропонував президенту Володимирові Зеленському подати до Верховної Ради як невідкладний проєкт закону, який допоможе знизити тарифи на опалення. Дати зустрічі не уточнюють, однак пресслужба Офісу президента повідомила про її підсумки у "Фейсбуці".

На нараді Зеленському розповіли, що НАК "Нафтогаз України" знизив ціну на газ порівняно з минулим роком, що дало змогу зменшити тарифи для споживачів, які опалюють житло газом.

Проте для українців, які використовують централізоване опалення, зниження тарифу не було, оскільки двома законами закріплено, що до травня 2020 року тарифи на опалення змінювати не можна.

Щоб змінити ситуацію, прем’єр пропонує подати як невідкладний "короткий законопроєкт", підготовлений урядом, щоб знизити тарифи.

"Ми порахували, ми вважаємо, що це реально призведе до зменшення тарифів. У тарифі 80% ціни на газ. Усе просто: треба сказати, що, якщо ціна нижча, треба, щоб тариф був нижчим", – підкреслив Гончарук.

За його словами, законопроєкт дасть змогу зменшити тариф на 80–130 грн, або 10–15%.


https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/2555086737920152/

27 листопада Кабінет Міністрів України встановив для учасників програми "Гарантована ціна на газ" фіксовану ціну, якої не змінюватимуть до кінця опалювального сезону 2019–2020 років.

Населення і "Теплокомуненерго" з 1 січня 2020 року автоматично стають учасниками програми й купуватимуть у НАК "Нафтогаз" газ за ціною 6,96 грн/м3 (без урахування витрат на транспортування).


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-goncharuk-zaproponuvav-zelenskomu-vnesti-zakonoproekt-dlja-znizhennja-tarifu-na-opalennja-na-80-130-grn-1465634.html”